Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolarri||[[Mro. Tony Galea]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1988 | | 01||Innu Popolarri||[[Mro. Tony Galea]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1988 |
Revision as of 04:58, 5 September 2019
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Popolarri | Mro. Tony Galea | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
02 | Viva l-Kbira Festa Tagħna | Mro. Tony Galea | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
03 | Lill-Kumitat 1988 | Mro. Raymond Cutajar | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
04 | Sit Thomas Dingley | Mro. Ronnie Debattista | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
05 | L-Istandard | Mro. George Debono | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
06 | Seher t'Awwissu | Mro. C Camilleri | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
Side 'B' | |||||||
07 | 14 ta' Awwissu, 1988 | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
08 | Il-Ħolma Tagħna | Mro. Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
09 | Id-Dinglin Magħqudin | Mro. Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
10 | Wall In China | Mro. M Farrugia | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
11 | Viva Marija Assunta | Mro. Chev. Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |
12 | Innu tal-Banda Santa Marija Ta' Had-Dingli | Mro. Chev. Alfons M. Vella | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1988 |