Difference between revisions of "Soċjeta Filamonika Pinto - A.D. 1862 Banda San Sebastjan - 150 Tal-Qalba Imwielda Għall-Mużika u l-Kultura 2012"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Soċjeta Filamonika Pinto - A.D. 1862 Banda San Sebastjan - 150 Tal-Qalba Imwielda Għall-Mużika u l-Kultura 2012) |
(Arranged Page: Soċjeta Filamonika Pinto - A.D. 1862 Banda San Sebastjan - 150 Tal-Qalba Imwielda Għall-Mużika u l-Kultura 2012) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - 150 Tal-Qalba Imwielda Għall-Mużika u l-Kultura (2012) - Biex Jitkattar, ġieħ l-imgħoddi.''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Mixing | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Mixing Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Casal Nostra||[[Mro. Dominic Darmanin]]||[[Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan]]||[[Madonna tal-Ħerba Studios]] [[Birkirkara]]||[[Saviour Chircop]]||[[Alan Desira]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||Il Giubileo Dei 150 Anni||[[Mro. Roderick Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 03||Malta Victory March||[[Mro. Carmelo Scicluna]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 04||Past Glory ||[[Mro. Ġiuseppe Busuttil]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 05||The Matador||[[Mro. Joseph Magri]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 06||Signor Montoya||[[Mro. Anthony Chircop]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 07||Christopher 2||[[Mro. Henry Attard]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 08||5 ta' Ġunju, 1982||[[Mro. Kaptan. George Debono]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 09||Eldorado||[[Mro. Ġiuseppe Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 10||Sun Rise||[[Mro. Anġelo Pollidano]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 11||California ||[[Mro. Luiġi Bongailas]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 12||Pinto Band||[[Mro. Vinċenzio Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 13||Jum iċ-Ċentinarju - 1962||[[Mro. Josep M.Barbara||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
| 14||Innu Banda Pinto||[[Mro. Joseph Magri]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara||Saviour Chircop||Alan Desira||2012 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:47, 12 March 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - 150 Tal-Qalba Imwielda Għall-Mużika u l-Kultura (2012) - Biex Jitkattar, ġieħ l-imgħoddi.
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Mixing Engineer | Year |
01 | Casal Nostra | Mro. Dominic Darmanin | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
02 | Il Giubileo Dei 150 Anni | Mro. Roderick Bugeja | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
03 | Malta Victory March | Mro. Carmelo Scicluna | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
04 | Past Glory | Mro. Ġiuseppe Busuttil | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
05 | The Matador | Mro. Joseph Magri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
06 | Signor Montoya | Mro. Anthony Chircop | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
07 | Christopher 2 | Mro. Henry Attard | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
08 | 5 ta' Ġunju, 1982 | Mro. Kaptan. George Debono | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
09 | Eldorado | Mro. Ġiuseppe Ciappara | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
10 | Sun Rise | Mro. Anġelo Pollidano | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
11 | California | Mro. Luiġi Bongailas | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
12 | Pinto Band | Mro. Vinċenzio Ciappara | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
13 | Jum iċ-Ċentinarju - 1962 | [[Mro. Josep M.Barbara | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |
14 | Innu Banda Pinto | Mro. Joseph Magri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Madonna tal-Ħerba Studios, Birkirkara | Saviour Chircop | Alan Desira | 2012 |