Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1995)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tal-Banda San Giuseppe||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Ingawdu l-Festa||[[Mro. Carmelo Schembri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 03||Sempre Felice||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 04||L-Għarusa tal-Festa||[[Mro. Sean Schembri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 05||Rio Airlines||[[Mro. Carmen Deguara]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 06||10 snin Kummissjoni Żgħażagħ||[[Mrio Mariorie Mifsud]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 07||Christopher||[[Mro. Paul Schembri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 08||Mirianne||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Invincible||[[Mro. Philip Gatt]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Miskina||[[Mro. Raymond Cremona]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 11||L-Aħwa Sammut||[[Mro. Francis Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 12||Alemar||[[Mro. Charles Dimech]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 13||Our Victory||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 14||Adriano||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 15||Fonża Ċensina||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 16||Innu Marcia San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 14:02, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1995)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Tal-Banda San Giuseppe | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
02 | Ingawdu l-Festa | Mro. Carmelo Schembri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
03 | Sempre Felice | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
04 | L-Għarusa tal-Festa | Mro. Sean Schembri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
05 | Rio Airlines | Mro. Carmen Deguara | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
06 | 10 snin Kummissjoni Żgħażagħ | Mrio Mariorie Mifsud | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
07 | Christopher | Mro. Paul Schembri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
08 | Mirianne | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
Side 'B' | ||||||
09 | Invincible | Mro. Philip Gatt | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
10 | Tal-Miskina | Mro. Raymond Cremona | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
11 | L-Aħwa Sammut | Mro. Francis Zammit | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
12 | Alemar | Mro. Charles Dimech | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
13 | Our Victory | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
14 | Adriano | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
15 | Fonża Ċensina | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
16 | Innu Marcia San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |