Difference between revisions of "Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)) |
(Arranged Page: Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Lill-Assunta Nkurunata||[[Mro. Anthony Sammut]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||100th Anniversary||[[Mro. Inġ. Stephen Dimech]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 03||Lill-President ad vitam: Is-Sur Nazzareno Vassallo||[[Mro. Twanny Borg]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 04||Illum il-Festa Tagħna||[[Mro. Victor Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 05||Vincit||[[Michael Pirotta]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 06||Prima Classe||[[Mro. Inġ. Anthony Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 07||L-Ewwel President Mara:Is-Sinjura Sylvia Micallef ||[[Jesmond Fenech]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 08||Kelsey & Shanice||[[Mro. Dennis Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 09||Ghigo's Disco||[[Mro. Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 10||Maria-Angela||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 11||Chinese Rose||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 12||Suona la Fanfarra||[[Mro. Willie Attard]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 13||Fil-Pjazza tal-Mosta||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 14:19, 1 May 2020
Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lill-Assunta Nkurunata | Mro. Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
02 | 100th Anniversary | Mro. Inġ. Stephen Dimech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
03 | Lill-President ad vitam: Is-Sur Nazzareno Vassallo | Mro. Twanny Borg | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
04 | Illum il-Festa Tagħna | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
05 | Vincit | Michael Pirotta | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
06 | Prima Classe | Mro. Inġ. Anthony Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
07 | L-Ewwel President Mara:Is-Sinjura Sylvia Micallef | Jesmond Fenech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
08 | Kelsey & Shanice | Mro. Dennis Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
09 | Ghigo's Disco | Mro. Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
10 | Maria-Angela | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
11 | Chinese Rose | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
12 | Suona la Fanfarra | Mro. Willie Attard | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
13 | Fil-Pjazza tal-Mosta | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |