Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Pietatis Lachryma Marċi Funebri 2016 Fl-okkażjoni tal-150 sena mill-ewwel purċissjoni tal-Ġimgħa l-Kbira fil-Mosta (30 ta' Marzu 1866) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Pietatis Lachryma Marċi Funebri 2016 Fl-okkażjoni tal-150 sena mill-ewwel purċissjoni tal-Ġimgħa l-Kbira fil-Mosta (30 ta' Marzu 1866) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Pietatis Lachryma Marċi Funebri 2016 Fl-okkażjoni tal-150 sena mill-ewwel purċissjoni tal-Ġimgħa l-Kbira fil-Mosta (30 ta' Marzu 1866) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima lil Mikielanġ Gatt||[[Mro. Inġ. Stephen Dimech]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2016|| | |||
|- | |||
| 02||Fernando - A Tribute||[[Mro. Twanny Borg]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 03||In Memory of Mro. Ġianni Vella||[[Mro. Anthony Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 04||Getsemani||[[Mro. Nicola Montebello]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 05||Tislima lil Mario Dimech - Vittma tan-nar 13.08.2010||[[Mro. Joseph Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 06||L'Ultimo Bacio||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 07||Nenia - Pensiero Funebre||[[Mro. Ettore Mattioli]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 08||Tislima lil Karmela Vassallo||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 09||15-IV-1941 - To The Heroes Of Malta||[[Mro. Alexander Grech]] arr. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
| 10||Venerdi Santo||[[Mro. Joseph Fenech]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016|| | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:29, 1 May 2020
Funeral Marches - Marċi Funebri - Pietatis Lachryma Marċi Funebri 2016 Fl-okkażjoni tal-150 sena mill-ewwel purċissjoni tal-Ġimgħa l-Kbira fil-Mosta (30 ta' Marzu 1866) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Tislima lil Mikielanġ Gatt | Mro. Inġ. Stephen Dimech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
02 | Fernando - A Tribute | Mro. Twanny Borg | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
03 | In Memory of Mro. Ġianni Vella | Mro. Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
04 | Getsemani | Mro. Nicola Montebello | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
05 | Tislima lil Mario Dimech - Vittma tan-nar 13.08.2010 | Mro. Joseph Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
06 | L'Ultimo Bacio | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
07 | Nenia - Pensiero Funebre | Mro. Ettore Mattioli | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
08 | Tislima lil Karmela Vassallo | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
09 | 15-IV-1941 - To The Heroes Of Malta | Mro. Alexander Grech arr. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 | |
10 | Venerdi Santo | Mro. Joseph Fenech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |