Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Ġdid (2013) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2013)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Ġdid (2013) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2013)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Ġdid (2013) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2013)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġwann||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2013 | |||
|- | |||
| 02||Ftuħ Uffiċjali||[[Cherylie Grech|Mro. Cherylie Grech]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 03||Merħba Lis-Surmast il-Ġdid||[[Joseph Chircop|Mro. Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 04||Każin Ġdid||[[Darren Dimech|Mro. Darren Dimech]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 05||Marie Bum||[[Malcolm Debono|Mro. Malcolm Debono]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 06||Aurelia||[[Vincenzo Ciappara|Mro. Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 07||Coronation||[[Joseph Azzopardi|Mro. Joseph Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 08||Exultia||[[Anthony Camilleri|Mro. Anthony Camilleri]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 09||Lennon||[[Paul Borg|Mro. Paul Borg]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 10||Uncon1ureed||[[John Ciantar|Mro. John Ciantar]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 11||Peter (Agrigento)||[[Andrew Coleiro|Mro. Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda San Ġwann||[[Carmelo Schembri|Mro. Carmelo Schembri]] Arr. Joseph Chircop||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
| 13||Innu lill-Madonna ta' Lourdes||[[Carmelo Zammit|Mro. Carmelo Zammit]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2013 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:02, 9 June 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Banda San Ġwann | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
02 | Ftuħ Uffiċjali | Mro. Cherylie Grech | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
03 | Merħba Lis-Surmast il-Ġdid | Mro. Joseph Chircop | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
04 | Każin Ġdid | Mro. Darren Dimech | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
05 | Marie Bum | Mro. Malcolm Debono | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
06 | Aurelia | Mro. Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
07 | Coronation | Mro. Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
08 | Exultia | Mro. Anthony Camilleri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
09 | Lennon | Mro. Paul Borg | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
10 | Uncon1ureed | Mro. John Ciantar | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
11 | Peter (Agrigento) | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
12 | Innu tal-Banda San Ġwann | Mro. Carmelo Schembri Arr. Joseph Chircop | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |
13 | Innu lill-Madonna ta' Lourdes | Mro. Carmelo Zammit | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2013 |