Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)) |
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
''' | '''Festivie Marches - Ġilju Gużeppin - Marċi Brijuzi mill-Banda L'Isle Adam (2005)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima lill-President Paul Magro||[[Joe Galea]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 | |||
|- | |||
| 02||25 Sena Bandist||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 03||Andre'||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 04||Bernardette||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 05||Eman||[[Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 06||Nairn Kyzin||[[Jesmond Aquilina]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 07||Katya||[[Wayne J. Dimech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 08||Lir-Rettur ta' l-Arċikonfraternita'||[[Carmen Deguara]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 09||The Maori World||[[David Agius]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 10||Audrey||[[Twanny Borg]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 11||Assun Mari Jo||[[Dominic Darmanin]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 12||GleKaMi||[[Emanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 14:41, 15 October 2020
Festivie Marches - Ġilju Gużeppin - Marċi Brijuzi mill-Banda L'Isle Adam (2005)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima lill-President Paul Magro | Joe Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
02 | 25 Sena Bandist | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
03 | Andre' | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
04 | Bernardette | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
05 | Eman | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
06 | Nairn Kyzin | Jesmond Aquilina | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
07 | Katya | Wayne J. Dimech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
08 | Lir-Rettur ta' l-Arċikonfraternita' | Carmen Deguara | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
09 | The Maori World | David Agius | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
10 | Audrey | Twanny Borg | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
11 | Assun Mari Jo | Dominic Darmanin | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
12 | GleKaMi | Emanuel Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |