Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2002 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2002)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2002 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2002 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2002)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) ( | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2002 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2002)''' | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Innu Lil Sant'Anna||[[Joseph Abela Scolaro]] Arr. [[Joseph J. Pace]]||[[Għaqda Mużikali Sant'Anne]] (Wied il-Għajn)||[[VA Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2002 | |||
|- | |||
| 02||Marcar||Joseph J. Pace||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 03||Golden Jubilee||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 04||Kummissjoni Żgħażagħ||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 05||Tiananmem Square||[[A Camilleri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 06||Tremend||[[Raymond Zammit]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 07||Omm Wied il-Għajn||[[Etienne Spiteri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 08||Nina l-Melliħija||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |||
| 09||Rebecca||[[Denis Camilleri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |- | ||
| | | 10||Pegasus||[[Herbert Pace]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | ||
|- | |||
| 11||Innu Marċ Banda Sant'Anna||Joseph J. Pace||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||VA Recording Studios||Vanni Farrugia||2002 | |||
|- | |- | ||
|} |
Revision as of 03:46, 13 November 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2002 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2002)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil Sant'Anna | Joseph Abela Scolaro Arr. Joseph J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
02 | Marcar | Joseph J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
03 | Golden Jubilee | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
04 | Kummissjoni Żgħażagħ | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
05 | Tiananmem Square | A Camilleri | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
06 | Tremend | Raymond Zammit | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
07 | Omm Wied il-Għajn | Etienne Spiteri | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
08 | Nina l-Melliħija | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
09 | Rebecca | Denis Camilleri | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
10 | Pegasus | Herbert Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |
11 | Innu Marċ Banda Sant'Anna | Joseph J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | VA Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002 |