Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2018 - Mill-Banda L'Isle Adam (2018)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2018 - Mill-Banda L'Isle Adam (2018)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2018 - Mill-Banda L'Isle Adam (2018)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2018 | |||
|- | |||
| 02||23 t' Awwissu, 2017||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 03||Champions Tal-Kulur||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 04||Peppu Tal-Katuba||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 05||Clara||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 06||Matthew||[[Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 07||Gużepp Rabtin||[[Jesmond Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 08||Leah Marie||[[Wayne J. Dimech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 09||Joey Ta' Masu||[[Thomas Camenzuli]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 10||Stella D'Argento||[[David Agius]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 11||Benjamin||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 12||Alte Kameraden||[[Carl Teike]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ San Gużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Giuseppe Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:18, 25 November 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2018 - Mill-Banda L'Isle Adam (2018)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
02 | 23 t' Awwissu, 2017 | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
03 | Champions Tal-Kulur | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
04 | Peppu Tal-Katuba | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
05 | Clara | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
06 | Matthew | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
07 | Gużepp Rabtin | Jesmond Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
08 | Leah Marie | Wayne J. Dimech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
09 | Joey Ta' Masu | Thomas Camenzuli | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
10 | Stella D'Argento | David Agius | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
11 | Benjamin | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
12 | Alte Kameraden | Carl Teike | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
13 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
14 | Innu Marċ San Gużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
15 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Giuseppe Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |