Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1995)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Midland Shrine||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 03||Palazzo Xara||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 04||Glorianne||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 05||Innu Marċ San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Marija Carmela||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 07||Lill-Ġużeppini Rabtin||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 08||500 Sena Patrijiet Minuri Fostna||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 09||Il-Patrun Universali tal-Knisja||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 10||Dejan||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Ġiuseppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:35, 30 January 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
02 | Midland Shrine | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
03 | Palazzo Xara | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
04 | Glorianne | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
05 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
Side 'B' | ||||||
06 | Marija Carmela | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
07 | Lill-Ġużeppini Rabtin | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
08 | 500 Sena Patrijiet Minuri Fostna | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
09 | Il-Patrun Universali tal-Knisja | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
10 | Dejan | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
11 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġiuseppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |