Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1996)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1996)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1996)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1996 | |||
|- | |||
| 02||San Ġużepp id-Dinja Kollha||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 03||Ġużeppini||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 04||Marianna||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 05||Stilla ta' Marzu||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 06||Robert Kevin||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 07||Mark||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 08||Ta' Manina||[[Pawlu Sammut]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 09||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 10||Blazuni Ġużeppini||[[David Agius]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 11||Seville||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 12||Muntanja Tal-Fidda (1984)||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 13||Ite Ad Josef (1938)||[[Louis Falzon]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 14||San Ġużepp (1961)||[[Angelo Pullicino]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 15||Nemo ut Josef (1963)||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 16||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Ġiuseppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:42, 30 January 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
02 | San Ġużepp id-Dinja Kollha | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
03 | Ġużeppini | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
04 | Marianna | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
05 | Stilla ta' Marzu | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
06 | Robert Kevin | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
07 | Mark | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
08 | Ta' Manina | Pawlu Sammut | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
09 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
Side 'B' | ||||||
10 | Blazuni Ġużeppini | David Agius | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
11 | Seville | John Theuma | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
12 | Muntanja Tal-Fidda (1984) | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
13 | Ite Ad Josef (1938) | Louis Falzon | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
14 | San Ġużepp (1961) | Angelo Pullicino | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
15 | Nemo ut Josef (1963) | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
16 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġiuseppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |