Difference between revisions of "Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)) |
(Arranged Page: Festive March - Marċi Brijuzi - Festa Santa Marija 2016 Fl-okkażjoni tal-145 anniversarju mit-twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2016)) |
||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Lill-Assunta Nkurunata||[[Anthony Sammut]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||100th Anniversary||[[Stephen Dimech]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 03||Lill-President ad vitam: Is-Sur Nazzareno Vassallo||[[Twanny Borg]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 04||Illum Il-Festa Tagħna (B'dedika Lil Għaqda tan-Nar 15 t'Awwissu)||[[Victor Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 05||Vincit||[[Michael Pirotta]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 06||Prima Classe||[[Anthony Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 07||L-Ewwel President Mara:Is-Sinjura Sylvia Micallef ||[[Jesmond Fenech]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 08||Kelsey & Shanice||[[Dennis Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 09||Ghigo's Disco||[[Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 10||Maria-Angela||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 11||Chinese Rose||[[Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 12||Suona la Fanfarra||[[Willie Attard]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2016 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]] |
Latest revision as of 03:28, 13 March 2021
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lill-Assunta Nkurunata | Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
02 | 100th Anniversary | Stephen Dimech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
03 | Lill-President ad vitam: Is-Sur Nazzareno Vassallo | Twanny Borg | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
04 | Illum Il-Festa Tagħna (B'dedika Lil Għaqda tan-Nar 15 t'Awwissu) | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
05 | Vincit | Michael Pirotta | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
06 | Prima Classe | Anthony Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
07 | L-Ewwel President Mara:Is-Sinjura Sylvia Micallef | Jesmond Fenech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
08 | Kelsey & Shanice | Dennis Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
09 | Ghigo's Disco | Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
10 | Maria-Angela | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
11 | Chinese Rose | Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
12 | Suona la Fanfarra | Willie Attard | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |
13 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2016 |