Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 150 Sena ta' Mixja Mużikali - B'Impenn 'il Quddiem Ġrajjietek Magħrufa - Mill-Banda L'Isle Adam - Festa San Ġużepp (2010) (Double Cd)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 150 Sena ta' Mixja Mużikali - B'Impenn 'il Quddiem Ġrajjietek Magħrufa - Mill-Banda L'Isle Adam - Festa San Ġużepp (2010) (Double Cd)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 150 Sena ta' Mixja Mużikali - B'Impenn 'il Quddiem Ġrajjietek Magħrufa - Mill-Banda L'Isle Adam - Festa San Ġużepp (2010) (Double Cd)) |
||
(9 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
|'''Cd.No.1''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 03||150 Sena ta' Mixja Mużikali||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 04||Fil-Festa tal-Banda 2010||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 05||150th Anniversary||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 06||150 Sena ta' Suċċessi||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 07||Banda Dekana L'Isle Adam 1860-2010||[[Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 08||150 Sena Mwaqqfa||[[Jesmond Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 09||Celebrating 150 Years of Frendship & Unity||[[Wayne J. Dimech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 10||L-Ewwel Banda Rabtija||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 11||Innu Marċ San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Giuseppe Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
|} | |||
*Track 11 versi ta' Dr. [[Ġorg Zammit]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|'''Cd.No.2''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||Innu Pontifiċju||[[Ch. Gounod]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||Preludju Ilqa minn Qalbna||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 03||Innu Marcia in Onore di San Guseppe||[[Gaetano Grech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 04||Innu Marcia San Giuseppe||Gaetano Grech||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 05||Inno Marcia San Giuseppe Sposo della B.V. Maria||Gaetano Grech||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 06||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 07||Innu Lil San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 08||Innu Popolari San Ġużepp (Live Recording)||[[Carlo Diacono]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali L'Isle Adam]] |
Latest revision as of 04:35, 23 March 2021
Cd.No.1 | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
02 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
03 | 150 Sena ta' Mixja Mużikali | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
04 | Fil-Festa tal-Banda 2010 | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
05 | 150th Anniversary | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
06 | 150 Sena ta' Suċċessi | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
07 | Banda Dekana L'Isle Adam 1860-2010 | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
08 | 150 Sena Mwaqqfa | Jesmond Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
09 | Celebrating 150 Years of Frendship & Unity | Wayne J. Dimech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
10 | L-Ewwel Banda Rabtija | David Agius (bandmaster) | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
11 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
12 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Giuseppe Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
- Track 11 versi ta' Dr. Ġorg Zammit
Cd.No.2 | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Pontifiċju | Ch. Gounod | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
02 | Preludju Ilqa minn Qalbna | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
03 | Innu Marcia in Onore di San Guseppe | Gaetano Grech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
04 | Innu Marcia San Giuseppe | Gaetano Grech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
05 | Inno Marcia San Giuseppe Sposo della B.V. Maria | Gaetano Grech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
06 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
07 | Innu Lil San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
08 | Innu Popolari San Ġużepp (Live Recording) | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |