Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Innu Popolarri 'San Ġużepp'||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 | |||
|- | |- | ||
| 01||Tislima lill-President Paul Magro||[[Joseph Galea]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 | | 01||Tislima lill-President Paul Magro||[[Joseph Galea]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 |
Revision as of 14:52, 16 April 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolarri 'San Ġużepp' | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
01 | Tislima lill-President Paul Magro | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
02 | 25 Sena Bandist | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
03 | Andre' | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
04 | Bernardette | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
05 | Eman | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
06 | Nairn Kyzin | Jesmond Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
07 | Katya | Wayne J. Dimech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
08 | Lir-Rettur ta' l-Arċikonfraternita' | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
09 | The Maori World | David Agius (bandmaster) | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
10 | Audrey | Twanny Borg | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
11 | Assun Mari Jo | Dominic Darmanin | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
12 | GleKaMi | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |