Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa San Ġużepp 2005 - mill-Banda l'Isle Adam - (2005)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| 01||Innu Popolarri 'San Ġużepp'||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 | | 01||Innu Popolarri 'San Ġużepp'||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 02||Tislima lill-President Paul Magro||[[Joseph Galea]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 03||25 Sena Bandist||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 04||Andre'||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 05||Bernardette||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 06||Eman||[[Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 07||Nairn Kyzin||[[Jesmond Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 08||Katya||[[Wayne J. Dimech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 09||Lir-Rettur ta' l-Arċikonfraternita'||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 10||The Maori World||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 11||Audrey||[[Twanny Borg]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 12||Assun Mari Jo||[[Dominic Darmanin]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |- | ||
| | | 13||GleKaMi||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | ||
|- | |||
| 14||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ 'San Ġużepp'||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |||
| 16||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Giuseppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2005 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 15:02, 16 April 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolarri 'San Ġużepp' | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
02 | Tislima lill-President Paul Magro | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
03 | 25 Sena Bandist | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
04 | Andre' | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
05 | Bernardette | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
06 | Eman | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
07 | Nairn Kyzin | Jesmond Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
08 | Katya | Wayne J. Dimech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
09 | Lir-Rettur ta' l-Arċikonfraternita' | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
10 | The Maori World | David Agius (bandmaster) | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
11 | Audrey | Twanny Borg | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
12 | Assun Mari Jo | Dominic Darmanin | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
13 | GleKaMi | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
14 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
15 | Innu Marċ 'San Ġużepp' | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |
16 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Giuseppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2005 |