Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei (1992)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei (1992)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei (1992)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Lill-Verġini Mbierka || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jnr]] || [[Peter Vassallo]] || 1992 | |||
|- | |||
| 02 || Ilona || [[Joseph M. Barbara]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 03 || Grankela || [[Brian Cassar]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 04 || Gankela || [[Brian Bugeja]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 05 || Daniela || Joseph M. Barbara || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| ''Side 'B''' | |||
|- | |||
| 06 || Lis-Sultana tax-Xlukkajri || [[Brian Bugeja]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 07 || The King || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 08 || Kristof || [[Joseph Boffa Jnr]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 09 || Vanessa || [[Joseph M. Barbara]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
| 10 || Lill-Madonna ta' Pompej || Joseph M. Barbara || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || Boffa Studios || Joseph Boffa Jnr || Peter Vassallo || 1992 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 08:47, 10 June 2023
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Lill-Verġini Mbierka | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
02 | Ilona | Joseph M. Barbara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
03 | Grankela | Brian Cassar | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
04 | Gankela | Brian Bugeja | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
05 | Daniela | Joseph M. Barbara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
Side 'B' | |||||||
06 | Lis-Sultana tax-Xlukkajri | Brian Bugeja | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
07 | The King | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
08 | Kristof | Joseph Boffa Jnr | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
09 | Vanessa | Joseph M. Barbara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |
10 | Lill-Madonna ta' Pompej | Joseph M. Barbara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | Peter Vassallo | 1992 |