Difference between revisions of "L-Innijiet ta' Santa Marija - F'għeluq il-125 sena mill-kompożiżjoni tal-Ewwel Innu O Del Cielo Regina Possente 1897-2022"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: L-Innijiet ta' Santa Marija - F'għeluq il-125 sena mill-kompożiżjoni tal-Ewwel Innu O Del Cielo Regina Possente 1897-2022) |
(Arranged Page: L-Innijiet ta' Santa Marija - F'għeluq il-125 sena mill-kompożiżjoni tal-Ewwel Innu O Del Cielo Regina Possente 1897-2022) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Lyrics'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || O Del Cielo Regina Possente || Dun [[Wistin Azzopardi]] || [[Antonio Miruzzi]] || [[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]] || [[Santa Katarina V.M. Żurrieq]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Ġawhra Mostija || Kav. [[Carmel Bianchi]] || [[Twanny Borg]] || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Marija Marija Int l-Omm tal-Mulej || [[Victor Zammit]] || Victor Zammit || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Con Gioia Cantiamo || Dun Wistin Azzopardi || [[Ferdinando Camilleri]] || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Ġieħ u Gloria lil Marija || [[Joseph Sciberras]] || [[Ġianni Vella]] || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Vergin Madre Figlia a Sposa || Dun Wistin Azzopardi || Ġianni Vella || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || F'Dal-Jum Għażiżż || Dr.[[Manwel D. Schembri]] || [[Emanuel Spagnol]] || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || Sorgi o Sposa || Dun Wistin Azzopardi || Ġianni Vella || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Innu lill-Verġni Marija Assunta || Dun [[Karm Psaila]] || [[Anthony Sammut]] || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || Insellmulek O kbira Sultana || Joseph Sciberras || Ġianni Vella || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 11 || Innu lil Ommna Marija Mtellgħa s Sema || Profs.[[Olivier Friggieri]] || [[Stephen Dimech]] || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 12 || Vergin Bells e Madre Intatta || Dun Wistin Azzopardi || Ġianni Vella || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 13 || Bxara Ħienja || [[Alfred C. Sant]] || Victor Zammit || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 14 || Ave Maria || || Stephen Dimech || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 15 || Lill-Assunta Nkurunata || Kav. Dun[[Ġwann Debono]] || Anthony Sammut || Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category: | [[Category:Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]] | ||
[[Category:2022 CD releases by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:2022 USB releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 23:36, 17 June 2023
No | Marches | Lyrics | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | O Del Cielo Regina Possente | Dun Wistin Azzopardi | Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
02 | Ġawhra Mostija | Kav. Carmel Bianchi | Twanny Borg | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
03 | Marija Marija Int l-Omm tal-Mulej | Victor Zammit | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
04 | Con Gioia Cantiamo | Dun Wistin Azzopardi | Ferdinando Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
05 | Ġieħ u Gloria lil Marija | Joseph Sciberras | Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
06 | Vergin Madre Figlia a Sposa | Dun Wistin Azzopardi | Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
07 | F'Dal-Jum Għażiżż | Dr.Manwel D. Schembri | Emanuel Spagnol | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
08 | Sorgi o Sposa | Dun Wistin Azzopardi | Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
09 | Innu lill-Verġni Marija Assunta | Dun Karm Psaila | Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
10 | Insellmulek O kbira Sultana | Joseph Sciberras | Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
11 | Innu lil Ommna Marija Mtellgħa s Sema | Profs.Olivier Friggieri | Stephen Dimech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
12 | Vergin Bells e Madre Intatta | Dun Wistin Azzopardi | Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
13 | Bxara Ħienja | Alfred C. Sant | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
14 | Ave Maria | Stephen Dimech | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 | |
15 | Lill-Assunta Nkurunata | Kav. DunĠwann Debono | Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |