Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1997)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1997)) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1997 | |||
|- | |||
| 02||Jum Mistenni||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 03||Palazzo Xara||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 04||Great Celebrations||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 05||L-Ewwel Santwarju Ġużeppin||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 06||Id-Dinja Ġużeppina fir-Rabat tal-Imdina||[[Joseph Falzon]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 07||Is-Simposju Ġużeppin||[[Carmen Deguara]] (Micallef)||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 08||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||San Ġużepp 1961||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 10||Ġużeppina||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 11||Joseph Regnat||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 12||Marina||[[Generoso Muscat]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 13||The Winning Team||[[Ġużeppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 14||The Star Of My Life||[[Frans Rago]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda L'Isle Adam||Ġużeppi Stivala||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali L'Isle Adam]] |
Latest revision as of 05:39, 22 August 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
02 | Jum Mistenni | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
03 | Palazzo Xara | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
04 | Great Celebrations | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
05 | L-Ewwel Santwarju Ġużeppin | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
06 | Id-Dinja Ġużeppina fir-Rabat tal-Imdina | Joseph Falzon | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
07 | Is-Simposju Ġużeppin | Carmen Deguara (Micallef) | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
08 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
Side 'B' | ||||||
09 | San Ġużepp 1961 | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
10 | Ġużeppina | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
11 | Joseph Regnat | Willie Attard | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
12 | Marina | Generoso Muscat | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
13 | The Winning Team | Ġużeppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
14 | The Star Of My Life | Frans Rago | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
15 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġużeppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |