Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (2000)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (2000)) |
||
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Ġublew *||[[Jean Paul Lecot]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||2020 | |||
|- | |||
| 02||Innu Popolari lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 03||Awguri lil Patri Adrijan||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 04||Matthew||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 05||Adelor||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 06||San Ġużepp 2000||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 07||L-Ex-Kaxxier Ċikku Debono||[[Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 08||Jamie||[[Jesmond Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 09||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 10||2000 Sena ma' San Ġużepp||[[Carmen Deguara]] (Micallef)||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 11||Myron Jose'||[[David Agius (bandmaster)|David Agius]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 12||Is-Sbejjaħ||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 13||L-1 ta' Mejju, 1963||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 14||San Ġorġ||[[Ġużeppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ San Ġużepp||Anton Muscat Azzopardi||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
| 16||Innu tal-Banda L'Isle Adam||Ġużeppi Stivala||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2020 | |||
|- | |||
|} | |||
* Lyrics by Dun [[Karm Bezzina]] | |||
* Kor [[San Franġisk]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali L'Isle Adam]] |
Latest revision as of 05:46, 22 August 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Ġublew * | Jean Paul Lecot | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
02 | Innu Popolari lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
03 | Awguri lil Patri Adrijan | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
04 | Matthew | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
05 | Adelor | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
06 | San Ġużepp 2000 | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
07 | L-Ex-Kaxxier Ċikku Debono | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
08 | Jamie | Jesmond Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
09 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
Side 'B' | ||||||
10 | 2000 Sena ma' San Ġużepp | Carmen Deguara (Micallef) | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
11 | Myron Jose' | David Agius | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
12 | Is-Sbejjaħ | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
13 | L-1 ta' Mejju, 1963 | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
14 | San Ġorġ | Ġużeppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
15 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
16 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġużeppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2020 |
- Lyrics by Dun Karm Bezzina
- Kor San Franġisk