Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)) |
m (removed Category:Għaqda Mużikali Sant' Anna; added Category:Għaqda Mużikali Sant' Anna Wied il-Għajn A.D. 1994 using HotCat) |
||
(8 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Innu Lil Sant'Anna||[[Joseph Abela Scolaro]] Arr. [[John J. Pace]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Anna]] (Wied il-Għajn)||[[ABC Recording Studios]]||[[Antonio Casingena]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Ġużeppi L-Ewwel President (Ġużeppi Spanjol)||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 03||Il-Famuża Koppla||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |- | ||
| ''' | | 04||Appassionata||Joseph Abela Scolaro||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | ||
|- | |||
| 05||Ta' Grabiel||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 06||Pegasus||[[Herbert Pace]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 07||Kummissjonai Żgħażagħ||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 08||L-Ajkla Rebbieħa||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 09||Rebecca||[[Dennis Camilleri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 10||Ferraħ u Daħħak||John J. Pace||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |- | ||
| | | 11||Innu Marċ Banda Sant'Anna||John J. Pace||Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | ||
|- | |- | ||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Anna Wied il-Għajn A.D. 1994]] |
Latest revision as of 09:52, 29 April 2021
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil Sant'Anna | Joseph Abela Scolaro Arr. John J. Pace | Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
02 | Ġużeppi L-Ewwel President (Ġużeppi Spanjol) | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
03 | Il-Famuża Koppla | Willie Attard | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
04 | Appassionata | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
05 | Ta' Grabiel | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
06 | Pegasus | Herbert Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
07 | Kummissjonai Żgħażagħ | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
08 | L-Ajkla Rebbieħa | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
09 | Rebecca | Dennis Camilleri | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
10 | Ferraħ u Daħħak | John J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
11 | Innu Marċ Banda Sant'Anna | John J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anna (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |