Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1992)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1992)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1992)) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || | | 01 || Xixu Bar u l-Ħbieb Kollha || [[Angelo Pace]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1992 | ||
|- | |- | ||
| 02 || | | 02 || Is-Surmast Non || [[Anthony Sammut]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| 03 || | | 03 || Marie-Lou || [[Clemente Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| 04 || | | 04 || Ninu || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| 05 || | | 05 || Lieni || [[Ronnie Debattista]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| 06 || | | 06 || Ranċiża || [[Ivan Borg]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| ' | | 07 || The King || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 08 || Endrigo || [[Andrew Calleja]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | ||
|- | |- | ||
| | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |||
| 09 || Żeppi ta' Żambi || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 10 || Ever Green || [[John Theuma]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 11 || L'Appassionata || [[Joseph Abela Scolaro]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 12 || My Way || [[Paul Schembri]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 13 || Paul & Mary || Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 14 || Coronation || [[Joseph Azzopardi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 15 || Paċi u Mħabba || Clemente Sciberras || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |||
| 16 || Innu tal-Banda || Chev. Ġużeppe Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1992 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
* | * Preżentatur [[Peter Paul Ciantar]] | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | [[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | ||
[[Category:1992 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 07:33, 6 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Xixu Bar u l-Ħbieb Kollha | Angelo Pace | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
02 | Is-Surmast Non | Anthony Sammut | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
03 | Marie-Lou | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
04 | Ninu | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
05 | Lieni | Ronnie Debattista | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
06 | Ranċiża | Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
07 | The King | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
08 | Endrigo | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
Side 'B' | ||||||
09 | Żeppi ta' Żambi | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
10 | Ever Green | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
11 | L'Appassionata | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
12 | My Way | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
13 | Paul & Mary | Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
14 | Coronation | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
15 | Paċi u Mħabba | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
16 | Innu tal-Banda | Chev. Ġużeppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1992 |
- Preżentatur Peter Paul Ciantar