Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1996)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1996)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1996)) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''|| '''Sponsers''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''|| '''Sponsers''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Roderick & Lorraine || [[Joseph Vella]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1996 || Victor Debono | |||
|- | |||
| 02 || Ir-Rebbieħ || [[Ronald Pisani]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Johann Farrugia - Mario Pace | |||
|- | |||
| 03 || Kien Kumitat Għaqli li semma il-Banda Sta Liena || [[Emmanuel Bugeja]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Emmanuel Borg | |||
|- | |||
| 04 || Iż-Żużu ż-Żgħir || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Anthony Debono - Dione Buhagiar | |||
|- | |||
| 05 || Tereżin || [[Sigmund Mifsud]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Sigmund Mifsud | |||
|- | |||
| 06 || Friendship || [[John Ivan Borg]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Tony Carbonaro - Mario Farrugia | |||
|- | |||
| 07 || Inni Marċ Sant'Elena || John Ivan Borg|| Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08 || Kumitat Żgħażagħ Elenjani || [[David Agius]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Kummisjoni Żagħżagħ Elenjani | |||
|- | |||
| 09 || Bernarnd || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Joe Debono - Emm Tabone | |||
|- | |||
| 10 || Iljuni Ħodor || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Twanny Barbara - Ġoswe Gauci - Deneis Farrugia | |||
|- | |||
| 11 || Aħma tal-Patruna || [[Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Paul Buhagiar | |||
|- | |||
| 12 || Elenalest || [[Paul Schembri]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Frans Pulicino - Nenu Borg - Joe Borg | |||
|- | |||
| 13 || Maria || [[Gabriel Muscat]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || Rokku Micallef - Joe Borg | |||
|- | |||
| 14 || Innu tal-Banda || Chev. [[Giuseppe Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1996 || | |||
|- | |||
|} | |} | ||
* Preżentatur | * Preżentatur [[Frans Pullicino]] | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | [[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | ||
[[Category:1996 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 07:35, 6 February 2024
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | Sponsers |
01 | Roderick & Lorraine | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Victor Debono |
02 | Ir-Rebbieħ | Ronald Pisani | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Johann Farrugia - Mario Pace |
03 | Kien Kumitat Għaqli li semma il-Banda Sta Liena | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Emmanuel Borg |
04 | Iż-Żużu ż-Żgħir | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Anthony Debono - Dione Buhagiar |
05 | Tereżin | Sigmund Mifsud | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Sigmund Mifsud |
06 | Friendship | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Tony Carbonaro - Mario Farrugia |
07 | Inni Marċ Sant'Elena | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | |
Side 'B' | |||||||
08 | Kumitat Żgħażagħ Elenjani | David Agius | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Kummisjoni Żagħżagħ Elenjani |
09 | Bernarnd | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Joe Debono - Emm Tabone |
10 | Iljuni Ħodor | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Twanny Barbara - Ġoswe Gauci - Deneis Farrugia |
11 | Aħma tal-Patruna | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Paul Buhagiar |
12 | Elenalest | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Frans Pulicino - Nenu Borg - Joe Borg |
13 | Maria | Gabriel Muscat | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 | Rokku Micallef - Joe Borg |
14 | Innu tal-Banda | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1996 |
- Preżentatur Frans Pullicino