Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1997)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1997)) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''|| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01 || 75th Anniversary || [[Joseph Sammut]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1997 | |||
|- | |||
| 02 || Come on Baldass || [[Anthony Aquilina]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 03 || Tal-Qalba || Chev .[[Giuseppe Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 04 || Bernardette || [[Ronald Pisani]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 05 || Come on The Strioes || Anthony Aquilina || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 06 || Żgħażagħ Elenjani '95 || [[David Agius (bandmaster)|David Agius]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 07 || Paul & Mary || [[John Ivan Borg]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08 || Kumitat' 96 || [[Joseph Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 09 || Coronation || [[Joseph Azzopardi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 10 || The King || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 11 || Andrigo || [[Andrew Calleja]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 12 || Valley Of Rosed || [[Charles E.Zammit]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 13 || Chinese Rose || Joseph Azzopardi || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 14 || Il-Planċier Tagħna || [[Clemente Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 15 || Imħuħ Sploduti || John Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |||
| 16 || Innu tal-Banda || Chev .Giuseppe Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1997 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | [[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | ||
[[Category:1997 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 07:36, 6 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | 75th Anniversary | Joseph Sammut | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
02 | Come on Baldass | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
03 | Tal-Qalba | Chev .Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
04 | Bernardette | Ronald Pisani | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
05 | Come on The Strioes | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
06 | Żgħażagħ Elenjani '95 | David Agius | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
07 | Paul & Mary | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
Side 'B' | ||||||
08 | Kumitat' 96 | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
09 | Coronation | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
10 | The King | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
11 | Andrigo | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
12 | Valley Of Rosed | Charles E.Zammit | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
13 | Chinese Rose | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
14 | Il-Planċier Tagħna | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
15 | Imħuħ Sploduti | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
16 | Innu tal-Banda | Chev .Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |