Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tal-50 Sena Bażilika Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tal-50 Sena Bażilika Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2000)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Fl-Okkażżjoni tal-50 Sena Bażilika Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2000)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''|| '''Sponsors''' | ||
|- | |||
| 01 || Innu Marċ || [[John Ivan Borg]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[V & F Studios Żejtun]] || [[Vanni Farrugia]] || 2000 || | |||
|- | |||
| 02 || St Elena 2000 || [[Ferdinando Camilleri]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Victor Debono | |||
|- | |||
| 03 || Iż-Żiju Lel || [[Guiseppi Camilleri]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Amabile Borg - Joe Borg | |||
|- | |||
| 04 || Tal-Irish || [[Goacchino Micallef]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Frankie Fenech - Charlie Buhagiar | |||
|- | |||
| 05 || Il-Bażilka Fil-Millenju || [[Vincenzo Costa]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Frans Pullicino - Carmelo | |||
|- | |||
| 06 || Ilona || Chev. [[Giuseppe Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Renald Borg - Theresa Cassar | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07 || Milenju Bagrist || [[Joseph Sammut]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Kummissjoni Armar u Żagħżagħa Eleanjani | |||
|- | |||
| 08 || Audrey || [[Clemente Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Benny Pisani | |||
|- | |||
| 09 || Paulmar || John Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Tony Carbonaro - Joe Barbara | |||
|- | |||
| 10 || Ġanni Ta' Kelment || [[Joseph Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 || Famija Gauci | |||
|- | |||
| 11 || Innu Tal-Banda || Chev. Giuseppe Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || V & F Studios Żejtun || Vanni Farrugia || 2000 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | [[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | ||
[[Category:2000 Cds releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 05:16, 7 February 2024
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | Sponsors |
01 | Innu Marċ | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | |
02 | St Elena 2000 | Ferdinando Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Victor Debono |
03 | Iż-Żiju Lel | Guiseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Amabile Borg - Joe Borg |
04 | Tal-Irish | Goacchino Micallef | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Frankie Fenech - Charlie Buhagiar |
05 | Il-Bażilka Fil-Millenju | Vincenzo Costa | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Frans Pullicino - Carmelo |
06 | Ilona | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Renald Borg - Theresa Cassar |
Side 'B' | |||||||
07 | Milenju Bagrist | Joseph Sammut | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Kummissjoni Armar u Żagħżagħa Eleanjani |
08 | Audrey | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Benny Pisani |
09 | Paulmar | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Tony Carbonaro - Joe Barbara |
10 | Ġanni Ta' Kelment | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 | Famija Gauci |
11 | Innu Tal-Banda | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | V & F Studios Żejtun | Vanni Farrugia | 2000 |