Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Lejn id-90 Sena tal-Banda tat-Titular - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Lejn id-90 Sena tal-Banda tat-Titular - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2008)) |
(Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Lejn id-90 Sena tal-Banda tat-Titular - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2008)) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Popolari lil Sant'Elena || [[Raymond Sciberras]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[St Helen Band Club]] || [[Vanni Farrugia]] || 2008 | |||
|- | |||
| 02 || Innu Marċ Sant'Elena || [[John Ivan Borg]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 03 || Yelenia || [[Joseph Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 04 || Lejn il-15-il sena Kumm. Armar u Żgħażagħ Elenjani ||[[David Agius (bandmaster)|David Agius]]|| Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 05 || Matthias || [[Tony Carbonaro]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 06 || Agnesa || [[Lawrence Bonnici]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 07 || Niceydlmich ||John Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 08 || Richard in-Niċċu || [[Christopher Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 09 || St. Helen 2008 || [[Raymond Zammit]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 10 || Luiġi || [[Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 11 || Wieħed u Disgħin Sena || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 12 || Frankie u Josephine || [[Joseph Azzopardi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 13 || Lill-5 Ħbieb Tagħna tan-Nar || Chev. [[Giuseppe Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 14 || Innu lil Sant'Elena || [[Giuseppi Camilleri]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 15 || Innu Marc Sant'Elena l-Imperatrici || [[Antoine Mercieca]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 16 || Innu tal-Banda Sant'Elena ||Chev. Giuseppe Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 10: | Line 40: | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | [[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | ||
[[Category:2008 Cds releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 05:22, 7 February 2024
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil Sant'Elena | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
02 | Innu Marċ Sant'Elena | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
03 | Yelenia | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
04 | Lejn il-15-il sena Kumm. Armar u Żgħażagħ Elenjani | David Agius | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
05 | Matthias | Tony Carbonaro | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
06 | Agnesa | Lawrence Bonnici | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
07 | Niceydlmich | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
08 | Richard in-Niċċu | Christopher Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
09 | St. Helen 2008 | Raymond Zammit | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
10 | Luiġi | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
11 | Wieħed u Disgħin Sena | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
12 | Frankie u Josephine | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
13 | Lill-5 Ħbieb Tagħna tan-Nar | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
14 | Innu lil Sant'Elena | Giuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
15 | Innu Marc Sant'Elena l-Imperatrici | Antoine Mercieca | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
16 | Innu tal-Banda Sant'Elena | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |