Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Futur lil Wirtna fl-okkażjoni tal-150 Anniversarju mit-twaqqif tal-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Futur lil Wirtna fl-okkażjoni tal-150 Anniversarju mit-twaqqif tal-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)) |
(Festive Marches - Marċi Brijuzi - Futur lil Wirtna fl-okkażjoni tal-150 Anniversarju mit-twaqqif tal-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ - Maria Annuzjata||[[Anġelo Pullicino]]||[[Għaqda Mużikali Maria Annuzjata]]||[[VF Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||Futur lil Wirtna (Omaggio alla Banda Maria Annunziata 1862)||[[Herman Farrugia Frantz]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 03||Ta' Ġorġ||[[Darren Dimech]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 04||Omaggio Ai Vincitori||[[Lorenzo Gonzi]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 05||Elegance||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 06||Il-150 Anniversarju||[[Paul Buttigieg]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 07||Il-Qaddejja tal-Mulej||[[John J. Pace]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 08||Aurora||[[Victor Vella]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 09||Lilian||[[Alfred Farrugia]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 10||L-Ewwel Surmast Giuseppe Portelli||[[John David Zammit]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 11||Lill-Fundatur Odilone Caruana||[[Twanny Borg]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 12||Innu Filarmonica Annunżiata (Innu tal-Banda)||Lorenzo Gonzi]]||Għaqda Mużikali Maria Annuzjata||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| * Versi [[Ray Mahoney]] | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:26, 10 September 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Futur lil Wirtna fl-okkażjoni tal-150 Anniversarju mit-twaqqif tal-Għaqda Mużikali Maria Annuzjata (Tarxien) (2012) (Vol. 02)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ - Maria Annuzjata | Anġelo Pullicino | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
02 | Futur lil Wirtna (Omaggio alla Banda Maria Annunziata 1862) | Herman Farrugia Frantz | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
03 | Ta' Ġorġ | Darren Dimech | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
04 | Omaggio Ai Vincitori | Lorenzo Gonzi | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
05 | Elegance | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
06 | Il-150 Anniversarju | Paul Buttigieg | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
07 | Il-Qaddejja tal-Mulej | John J. Pace | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
08 | Aurora | Victor Vella | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
09 | Lilian | Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
10 | L-Ewwel Surmast Giuseppe Portelli | John David Zammit | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
11 | Lill-Fundatur Odilone Caruana | Twanny Borg | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
12 | Innu Filarmonica Annunżiata (Innu tal-Banda) | Lorenzo Gonzi]] | Għaqda Mużikali Maria Annuzjata | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
* Versi Ray Mahoney |