Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) ( | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)''' | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Innu Lil Sant'Anna||[[Joseph Abela Scolaro]] Arr. [[Joseph J. Pace]]||[[Għaqda Mużikali Sant'Anne]] (Wied il-Għajn)||[[ABC Recording Studios]]||[[Antonio Casingena]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Ġużeppi L-Ewwel President (Ġużeppi Spanjol)||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 03||Il-Famuża Koppla||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |- | ||
| ''' | | 04||Appassionata||Joseph Abela Scolaro||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | ||
|- | |||
| 05||Ta' Grabiel||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 06||Pegasus||[[Herbert Pace]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 07||Kummissjonai Żgħażagħ||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 08||L-Ajkla Rebbieħa||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 09||Rebecca||[[Dennis Camilleri]]||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |||
| 10||Ferraħ u Daħħak||Joseph J. Pace||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | |||
|- | |- | ||
| | | 11||Innu Marċ Banda Sant'Anna||Joseph J. Pace||Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn)||ABC Recording Studios||Antonio Casingena||2004 | ||
|- | |- | ||
|} |
Revision as of 03:52, 13 November 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi 2004 - mill-Banda Għaqda Mużikali Sant' Anna (Wied il-Għajn) (2004)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil Sant'Anna | Joseph Abela Scolaro Arr. Joseph J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
02 | Ġużeppi L-Ewwel President (Ġużeppi Spanjol) | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
03 | Il-Famuża Koppla | Willie Attard | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
04 | Appassionata | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
05 | Ta' Grabiel | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
06 | Pegasus | Herbert Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
07 | Kummissjonai Żgħażagħ | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
08 | L-Ajkla Rebbieħa | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
09 | Rebecca | Dennis Camilleri | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
10 | Ferraħ u Daħħak | Joseph J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |
11 | Innu Marċ Banda Sant'Anna | Joseph J. Pace | Għaqda Mużikali Sant'Anne (Wied il-Għajn) | ABC Recording Studios | Antonio Casingena | 2004 |