Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa ta' San Ġużepp (1990)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa ta' San Ġużepp (1990)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa ta' San Ġużepp (1990)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |||
| 01 || Jeremy || [[Ronnie Debattista]] || [[Każin San Ġużepp u Banda de Rohan]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1990 | |||
|- | |||
| 02 || Aigior D'Or || [[Geraldu Farrugia]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 03 || Planka || [[Paul Schembri]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 04 || Elusive Peace || [[Nazzareno Farrugia]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 05 || Patrun Universali || [[Anglu Zammit]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 06 || Might And Glory || [[Vincenzo Ciappara]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| '''Side 'B''''| | |||
|- | |||
| 07 || Tifħir Lil Malta Rebbieħa 1565-1945 || Geraldu Farrugia || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 08 || Il-Fontispżju || [[Silvio Zammit]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 09 || Ix-Xiħa || [[D Aquilina]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 10 || 19 ta' Marzu || [[Raymond Sciberras]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 11 || Ġrajja Kbira || [[Lawrence Borg]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 12 || Maximus || [[Frank Galea]] || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |||
| 13 || Innu tal-Banda || Geraldu Farrugia || Każin San Ġużepp u Banda de Rohan || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|} | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Każin San Ġużepp u Banda de Rohan]] | [[Category:Każin San Ġużepp u Banda de Rohan]] |
Revision as of 16:39, 1 May 2023
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
Side 'A' | ||||||
01 | Jeremy | Ronnie Debattista | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
02 | Aigior D'Or | Geraldu Farrugia | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
03 | Planka | Paul Schembri | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
04 | Elusive Peace | Nazzareno Farrugia | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
05 | Patrun Universali | Anglu Zammit | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
06 | Might And Glory | Vincenzo Ciappara | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
07 | Tifħir Lil Malta Rebbieħa 1565-1945 | Geraldu Farrugia | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
08 | Il-Fontispżju | Silvio Zammit | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
09 | Ix-Xiħa | D Aquilina | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
10 | 19 ta' Marzu | Raymond Sciberras | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
11 | Ġrajja Kbira | Lawrence Borg | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
12 | Maximus | Frank Galea | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
13 | Innu tal-Banda | Geraldu Farrugia | Każin San Ġużepp u Banda de Rohan | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |