Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Lejn id-90 Sena tal-Banda tat-Titular - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Lejn id-90 Sena tal-Banda tat-Titular - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2008)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Lejn id-90 Sena tal-Banda tat-Titular - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2008) Jump to navigationJump to search) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Popolari lil Sant'Elena || [[Mro. Raymond Sciberras]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[St Helen Band Club]] || [[Vanni Farrugia]] || 2008 | |||
|- | |||
| 02 || Innu Marċ Sant'Elena || [[Mro. John Ivan Borg]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 03 || Yelenia || [[Mro. Joseph Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 04 || Lejn il-15-il sena Kumm. Armar u Zghazagh Elenjani || [[Mro. David Agius]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 05 || Matthias || [[Mro. Tony Carbonaro]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 06 || Agnesa || [[Mro. Lawrence Bonnici]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 07 || Niceydlmich || Mro. John Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 08 || Richard in-Niċċu || [[Mro. Christopher Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 09 || St. Helen 2008 || [[Mro. Raymond Zammit]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 10 || Luiġi || [[Mro. Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 11 || Wieħed u Disgħin Sena || [[Mro. John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 12 || Frankie u Josephine || [[Mro. Joseph Azzopardi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 13 || Lill-5 Ħbieb Tagħna tan-Nar || [[Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 14 || Innu lil Sant'Elena || [[Mro. Ġiuseppi Camilleri]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 15 || Innu Marc Sant'Elena l-Imperatrici || [[Mro. Antoine Mercieca || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |||
| 16 || Innu tal-Banda Sant'Elena || Mro. Chev. Ġiuseppe Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || St Helen Band Club || Vanni Farrugia || 2008 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 18:52, 24 June 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil Sant'Elena | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
02 | Innu Marċ Sant'Elena | Mro. John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
03 | Yelenia | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
04 | Lejn il-15-il sena Kumm. Armar u Zghazagh Elenjani | Mro. David Agius | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
05 | Matthias | Mro. Tony Carbonaro | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
06 | Agnesa | Mro. Lawrence Bonnici | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
07 | Niceydlmich | Mro. John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
08 | Richard in-Niċċu | Mro. Christopher Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
09 | St. Helen 2008 | Mro. Raymond Zammit | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
10 | Luiġi | Mro. Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
11 | Wieħed u Disgħin Sena | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
12 | Frankie u Josephine | Mro. Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
13 | Lill-5 Ħbieb Tagħna tan-Nar | Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
14 | Innu lil Sant'Elena | Mro. Ġiuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
15 | Innu Marc Sant'Elena l-Imperatrici | [[Mro. Antoine Mercieca | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |
16 | Innu tal-Banda Sant'Elena | Mro. Chev. Ġiuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | St Helen Band Club | Vanni Farrugia | 2008 |