Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1984)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1984)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1984)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''|| | |||
|- | |||
| 01||Marċ Processjonali||Chev. [[Ġiuseppi Busuttil]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1984 | |||
|- | |||
| 02||Rokku||[[Gabriel Muscat]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 03||Ġanni Sfafar||[[John Grech Duca]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 04||Four Friends||[[ John Mamo]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 05||Montecu||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 06||IL-Bandiera l-Ġdida||[[Clemente Sciberras]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 07||Marija||[[Anġelo Pullicino]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Marċi Processjonali||Chev. Ġiuseppi Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 09||Ġiannina||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 10||Oratorju Birkirkara||Fr.[[David Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 11||Birkirkara Homing Union||[[Alfonso Maria Vella]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 12||Felresa||Chev. Ġiuseppi Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 13||Il-Każin Tagħna||[[Mro. Anthony Muscat]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 14||Marċ Processjonali||Chev. Ġiuseppi Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda Sant'Elena||Chev. Ġiuseppi Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1984 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 14:10, 2 April 2021
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Marċ Processjonali | Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
02 | Rokku | Gabriel Muscat | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
03 | Ġanni Sfafar | John Grech Duca | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
04 | Four Friends | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
05 | Montecu | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
06 | IL-Bandiera l-Ġdida | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
07 | Marija | Anġelo Pullicino | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
Side 'B' | |||||||
08 | Marċi Processjonali | Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
09 | Ġiannina | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
10 | Oratorju Birkirkara | Fr.David Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
11 | Birkirkara Homing Union | Alfonso Maria Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
12 | Felresa | Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
13 | Il-Każin Tagħna | Mro. Anthony Muscat | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
14 | Marċ Processjonali | Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 | |
15 | Innu tal-Banda Sant'Elena | Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1984 |