Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura ' 90 - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 03) (1990)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page:Festive Marches - Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura ' 90 - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 03) (1990)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura ' 90 - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 03) (1990)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu lill-Madonna tal-Karmnu||[[Anthony Cassar]]||[[Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]]||[[Boffa Studio]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1990 | |||
|- | |||
| 02||Maryrose||[[Saviour Portelli]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 03||T'Axisa||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 04||Carlo & Marcello||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 05||Annsylden||[[Orazio Cachia]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 06||Tewmin||Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 07||Coronation||[[Joseph Azzopardi]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 08||Tacsum||[[Mario Micallef]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Luglio||Saviour Portelli||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 10||Ta' Marianna||[[George Martin]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 11||Saviour||Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 12||Id F'Id||Emmanuel Bugeja||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 13||Claudio||[[Michael Ciantar]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 14||Josef||Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda Madonna tal-Karmelu||Saviour Portelli||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1990 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:40, 11 April 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu lill-Madonna tal-Karmnu | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
02 | Maryrose | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
03 | T'Axisa | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
04 | Carlo & Marcello | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
05 | Annsylden | Orazio Cachia | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
06 | Tewmin | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
07 | Coronation | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
08 | Tacsum | Mario Micallef | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
Side 'B' | ||||||
09 | Luglio | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
10 | Ta' Marianna | George Martin | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
11 | Saviour | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
12 | Id F'Id | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
13 | Claudio | Michael Ciantar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
14 | Josef | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |
15 | Innu tal-Banda Madonna tal-Karmelu | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1990 |